Museum Broeker veiling

Dagtochten_MuseumBroekerveilingOp en aan het water in Broek op Langedijk vindt u het bijzondere Museum Broeker Veiling. In de oudste groenteveiling van de wereld worden groenten en fruit op een authentieke schuit, de veiling binnengevaren. Dit is een werkelijk unieke gebeurtenis. De rondvaartboot brengt u in het oorspronkelijke tuinbouwgebied ‘Het Rijk der 1000 Eilanden’. Dit prachtige natuurgebied is uitsluitend bereikbaar over water.

Vandaag gaat u kennis maken met Museum Broeker Veiling in Broek op Langedijk. Om 12.00 uur wordt u ontvangen met een Westfriese koffietafel bestaande uit; diverse soorten brood, 4 soorten vleeswaren, roggebrood, beschuit, kaas, zoetwaren, roomboter koffie en thee. Om 13.00 uur nemen de gidsen u mee voor een rondleiding door het museum en praten u graag bij over het leven van de tuinders en hun familie zo rond het jaar 1900. Als onderdeel van de rondleiding bezoekt u ook de exposities “1000 eilanden en één museum” en “de Veildag”. Tijdens de rondvaart om 14.00 uur door het rijk der 1000 eilanden voelt u zich de tuinder die met zijn groenten op weg is naar de veiling. U hoort, ziet en voelt hoe het er een eeuw geleden aan toe ging. Hoogte punt van de dag is om 15.00 uur! U neemt plaats op de plek van de handelaar in authentieke veilingbanken. U voelt de spanning als de veilingmeester de groente aanprijst en u de veilingklok stopt en de prijs bepaald. Om 16.00 uur sluiten we deze dag af met twee consumpties en warm hapje alvorens we om 16.30 uur Broek op Langedijk verlaten en rechtstreeks terug rijden naar uw opstapplaats.

Tijdsduur: 10.00 uur – 18.30 uur

Inclusief:

  • Bezoek Museum Broeker Veiling
  • Koffietafel
  • Rondvaart en veiling
  • Vervoer per touringcar

Vraag offerte aan

Onze klanten